Tepovanie

Naša spoločnosť disponuje bohatými skúsenosťami v oblasti tepovacích služieb, naša práca je pre nás koníčkom zároveň a to sa reflektuje na konečnom výsledku našej práce.

Prečo tepovať ?
Staré vyzerá nielen ako nové, oživia sa farby textílie , ale predovšetkým robíte niečo pre Vaše zdravie. Tepovanie ako také je hĺbkový proces čistenia (matrace, koberce, čalúnený nábytok), pretože špeciálny roztok preniká hlboko do textúr tkaniny, alebo iného materiálu a ničí viac než 90 % škodlivých mikroorganizmov. Takýto proces čistenia, je vhodný pre alergikov a ľudí trpiacich respiračnými problémami.

Ak sa rozhodnete pre tepovanie, čistený objekt bude čistý aj z vnútra, a teda nejde len o bežné vonkajšie čistenie.

Ako to prebieha?
Čistený povrch sa nastrieka špeciálnym prostriedkom na čistenie, ak je textília veľmi znečistená nechá sa prostriedok zopár minúť pôsobiť a následne sa dôkladne povysáva extraktorom. V prípade potreby, sa tento proces zopakuje, tak aby bol dosiahnutý požadovaný výsledok. Tepovaný povrch neostane mokrý, iba mierne vlhký a doba schnutia je od 1 do cca 3 hod ( záleží od povrchu textílie).

Tepujeme :
Čalúnený nábytok
– Sedacie súpravy , taburetky, kreslá, stoličky
– Matrace, váľandy, čelo postele a boky postele, vankúše
– Kusové koberce, celoplošné koberce
– A iné..


Tepovanie drhnúcim jednokotúčovým strojom.
Takéto tepovanie je určené pre väčšie objekty a firmy, kde sú silno znečistené podlahy a koberce.
Jednokotúčovým strojom sa na koberec nanesie prípravok na tepovanie, rotačným padom sa koberec vyčistí a následne sa dôkladne povysáva. Povrch koberca ostáva iba mierne vlhký a do pár hodín suchý.

Drhnúci automat.
Používame na čistenie podláh v priestoroch, ktoré musia byť ihneď aj suché. Nakoľko tento stroj disponuje s rotačným padom a lištou na odsatie špinavej vody, podlaha je ihneď suchá a hlavne čistá.